IM04RU1R0K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1UH 785MA 290 MOHM TH
IM04RU1R0K Images
IM04RU1R0K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU1R0K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1UH 785MA 290 MOHM TH