IM04RU1R6J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1.6UH TH
IM04RU1R6J Images
IM04RU1R6J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU1R6J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1.6UH TH
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • IM04RU1R6J Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SS33HE3_B/I
    DIODE SCHOTTKY 30V 3A DO214AB