IM04RU201J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH
IM04RU201J Images
IM04RU201J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU201J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH