IM04RU220J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 22UH 175MA 2.5 OHM TH
IM04RU220J Images
IM04RU220J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU220J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 22UH 175MA 2.5 OHM TH