IM04RU241J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 240UH 101MA 7.8 OHM TH
IM04RU241J Images
IM04RU241J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU241J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 240UH 101MA 7.8 OHM TH