IM04RU360J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 36UH 180MA 2.5 OHM TH
IM04RU360J Images
IM04RU360J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU360J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 36UH 180MA 2.5 OHM TH