IM04RU390H, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39UH 176MA 2.6 OHM TH
IM04RU390H Images
IM04RU390H Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU390H
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39UH 176MA 2.6 OHM TH
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • IM04RU390H Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    FESB16BTHE3_A/I
    DIODE GEN PURP 100V 16A TO263AB