IM04ST121K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 120UH 124MA 5.2 OHM TH
IM04ST121K Images
IM04ST121K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04ST121K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 120UH 124MA 5.2 OHM TH