IM04ST221J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 220UH 103MA 7.45OHM TH
IM04ST221J Images
IM04ST221J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04ST221J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 220UH 103MA 7.45OHM TH