IM04ST2R7K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 2.7UH 385MA 1.2 OHM TH
IM04ST2R7K Images
IM04ST2R7K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04ST2R7K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 2.7UH 385MA 1.2 OHM TH
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • IM04ST2R7K Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    ES2BHE3_A/H
    DIODE GEN PURP 100V 2A DO214AA