IM04ST620J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 62UH 160MA 3.15 OHM TH
IM04ST620J Images
IM04ST620J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04ST620J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 62UH 160MA 3.15 OHM TH