IM04ST820J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM TH
IM04ST820J Images
IM04ST820J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04ST820J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM TH