IM06EB100K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10UH 440MA 605 MOHM TH
IM06EB100K Images
IM06EB100K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06EB100K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10UH 440MA 605 MOHM TH