IM06RFCSER151J40, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 150UH 164MA 5.8 OHM TH
IM06RFCSER151J40 Images
IM06RFCSER151J40 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RFCSER151J40
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 150UH 164MA 5.8 OHM TH