IM06RFCSER270J40, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 27UH 360MA 2.7 OHM TH
IM06RFCSER270J40 Images
IM06RFCSER270J40 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RFCSER270J40
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 27UH 360MA 2.7 OHM TH