IM06RFCSRU150K40, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 15UH 500MA 1.4 OHM TH
IM06RFCSRU150K40 Images
IM06RFCSRU150K40 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RFCSRU150K40
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 15UH 500MA 1.4 OHM TH