IM06RFCSRU1R0K40, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1UH 1.1A 240 MOHM TH
IM06RFCSRU1R0K40 Images
IM06RFCSRU1R0K40 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RFCSRU1R0K40
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1UH 1.1A 240 MOHM TH