IM06RR330K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 33UH 185MA 3.5 OHM TH
IM06RR330K Images
IM06RR330K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RR330K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 33UH 185MA 3.5 OHM TH