IM06RU102K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 78MA 16.5 OHM TH
IM06RU102K Images
IM06RU102K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06RU102K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 78MA 16.5 OHM TH