IM06SH681J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 680UH 85MA 13.7 OHM TH
IM06SH681J Images
IM06SH681J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06SH681J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 680UH 85MA 13.7 OHM TH