IM06SJ2R7K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 2.7UH 460MA 1.2 OHM TH
IM06SJ2R7K Images
IM06SJ2R7K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06SJ2R7K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 2.7UH 460MA 1.2 OHM TH