IM06SK102J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 78MA 16.5 OHM TH
IM06SK102J Images
IM06SK102J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06SK102J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 78MA 16.5 OHM TH