IM06SS331J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH
IM06SS331J Images
IM06SS331J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06SS331J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 330UH 105MA 9.1 OHM TH