IM06ST391J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 390UH 100MA 10 OHM TH
IM06ST391J Images
IM06ST391J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06ST391J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 390UH 100MA 10 OHM TH