IM06ST471K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 470UH 95MA 11.1 OHM TH
IM06ST471K Images
IM06ST471K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06ST471K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 470UH 95MA 11.1 OHM TH