IM06ST561J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 560UH 91MA 12.3 OHM TH
IM06ST561J Images
IM06ST561J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06ST561J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 560UH 91MA 12.3 OHM TH