IM06ST751J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 750UH 83MA 14.4 OHM TH
IM06ST751J Images
IM06ST751J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06ST751J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 750UH 83MA 14.4 OHM TH