IM06ST821J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 820UH 81MA 15.1 OHM TH
IM06ST821J Images
IM06ST821J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM06ST821J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 820UH 81MA 15.1 OHM TH