IM09BH101K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 100UH 155MA 3.8 OHM TH
IM09BH101K Images
IM09BH101K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM09BH101K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 100UH 155MA 3.8 OHM TH