IM10RFCLRA220K12, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 22UH 1A 500 MOHM TH
IM10RFCLRA220K12 Images
IM10RFCLRA220K12 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM10RFCLRA220K12
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 22UH 1A 500 MOHM TH