IM10RFCLSK221J12, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 220UH 200MA 12 OHM TH
IM10RFCLSK221J12 Images
IM10RFCLSK221J12 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM10RFCLSK221J12
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 220UH 200MA 12 OHM TH