IMC1210SY390J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39UH 104MA 7 OHM SMD
IMC1210SY390J Images
IMC1210SY390J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1210SY390J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39UH 104MA 7 OHM SMD
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • IMC1210SY390J Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SML4744HE3_A/H
    DIODE ZENER 15V 1W DO214AC