IMC1812BN330K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
IMC1812BN330K Images
IMC1812BN330K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812BN330K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD