IMC1812BN680K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD
IMC1812BN680K Images
IMC1812BN680K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812BN680K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD