IMC1812EB101K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
IMC1812EB101K Images
IMC1812EB101K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812EB101K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD