IMC1812EB390K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD
IMC1812EB390K Images
IMC1812EB390K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812EB390K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD