IMC1812ES681J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD
IMC1812ES681J Images
IMC1812ES681J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812ES681J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD