IMC1812RQ271J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 270UH 92MA 12 OHM SMD
IMC1812RQ271J Images
IMC1812RQ271J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812RQ271J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 270UH 92MA 12 OHM SMD