IMC1812RV821K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD
IMC1812RV821K Images
IMC1812RV821K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMC1812RV821K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 820UH 30MA 35 OHM SMD