IMS02EB4R7K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH
IMS02EB4R7K Images
IMS02EB4R7K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMS02EB4R7K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH