IMS02EB680K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
IMS02EB680K Images
IMS02EB680K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMS02EB680K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH