IMS02EB6R8K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
IMS02EB6R8K Images
IMS02EB6R8K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMS02EB6R8K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH