IMS05ST101K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 100UH 160MA 3.12OHM TH
IMS05ST101K Images
IMS05ST101K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMS05ST101K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 100UH 160MA 3.12OHM TH