IMS05ST102J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
IMS05ST102J Images
IMS05ST102J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IMS05ST102J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH