IR02BH470K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
IR02BH470K Images
IR02BH470K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IR02BH470K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH