IRF03ST102J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH
IRF03ST102J Images
IRF03ST102J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IRF03ST102J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 100MA 14 OHM TH