ISC1008ER221M, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 220UH 50MA 10 OHM SMD
ISC1008ER221M Images
ISC1008ER221M Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1008ER221M
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 220UH 50MA 10 OHM SMD