ISC1210BN100J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD
ISC1210BN100J Images
ISC1210BN100J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1210BN100J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10UH 185MA 2 OHM SMD