ISC1210BN4R7J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM
ISC1210BN4R7J Images
ISC1210BN4R7J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1210BN4R7J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25OHM SM