ISC1210EB8R2J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM
ISC1210EB8R2J Images
ISC1210EB8R2J Images
Product Attributes:
  • Part Number: ISC1210EB8R2J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65OHM SM